Małe separacje

Małe separacje - Jakub Potocki | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jakub Potocki
WYMIAR
3,31 MB
NAZWA PLIKU
Małe separacje.pdf
ISBN
8560555745789

OPIS

Ironiczna i pełna czarnego humoru wielkomiejska gawędaMichał, niespełna trzydziestoletni lekarz, przyjeżdża do Krakowa, by szukać dla siebie nowych szans na rozwój zawodowy. Wkrótce jednak ważniejsze od kariery staje się dla niego poznawanie nocnego życia Miasta Królów, które wciąga go coraz mocniej w wir alkoholu, długich rozmów o wszystkim i niczym, a także przelotnych łóżkowych znajomości. Szczery do bólu monolog wewnętrzny i wspomnienia wydarzeń z przeszłości nieustannie towarzyszą Michałowi podczas długich wędrówek po barach, restauracjach i klubach. Czy to głos rozczarowanych życiem współczesnych trzydziestolatków, którzy pragnąc wszystkiego, nie potrafią się zdecydować, co dla nich naprawdę ważne? Jedno jest pewne – ta leniwa, niespieszna opowieść fascynuje, śmieszy i na długo zostaje w głowie.

Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy. Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Ebook + książka Małe separacje, Jakub Potocki.

Małe separacje - Jakub Potocki. Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI