Gdzie jest Mikołaj?

Gdzie jest Mikołaj? - David Bedford | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Bedford
WYMIAR
8,21 MB
NAZWA PLIKU
Gdzie jest Mikołaj?.pdf
ISBN
5901810991956

OPIS

Była Wigilia i Mały Miś nie mógł się doczekać wizyty Świętego Mikołaja. „Mikołaj pojawi się zaraz po tym, jak pójdziesz spać” – powiedziała Mama Miś, ale jej synek nie miał ochoty iść do łóżka. Chciał zobaczyć Mikołaja. Nagle usłyszał jakieś bulgotanie… Co to za hałas? Ktoś jest na dole! Czy to naprawdę Święty Mikołaj?

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Bajka Gdzie jest Mikołaj? to przepięknie ilustrowana książeczka dla dzieci. Opowiada o niedźwiadku, który nie może doczekać się wizyty Świętego Mikołaja.

Polskę już odwiedził. Gdzie teraz jest święty Mikołaj? 25-12-2020 08:05 Śledźcie z nami jego tras ... Gdzie jest Święty Mikołaj? Teraz możesz to sprawdzić! Data utworzenia: 24 grudnia 2019, 16:02.

POWIĄZANE KSIĄŻKI