Bigamista

Bigamista - Agnieszka Płoszaj | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Płoszaj
WYMIAR
11,44 MB
NAZWA PLIKU
Bigamista.pdf
ISBN
2098492302897

OPIS

Bądź wierny aż do śmierci, a dam ci koronę żywota.” Obj. 2:10Łódź. Mglisty, wiosenny poranek. W przypałacowym stawie na Księżym Młynie zostaje znalezione ciało młodego, wysportowanego mężczyzny. Przyczyna śmierci sportsmena zaskakuje śledczych Jakuba Karskiego i Tomasza Mielczarka. Sekcja zwłok wskazuje na działanie pewnego związku chemicznego, co dowodzi, że zabójca działał w przemyślany sposób. Policjanci wkraczają w świat sportu siłowego, aby poznać system pracy i zwyczaje trenerów personalnych. Tymczasem o Julię Bronicką, właścicielkę Bomboni Cafe, znów upomina się przeszłość. Tym razem z sukcesem. Julia za wiedzę o swojej rodzinie jest gotowa poświęcić wiele. Nie spodziewa się jednak, że los zażąda od niej najwyższej ceny.„Bigamista” to opowieść o charyzmie i walce o miłość. O tym, ile warte są słowa przysięgi i jaka jest cena za ich niedotrzymanie.

Mimo to przed wojną setki osób zostało bigamistami. Zupełnie niechcący! Jedna z głośnych spraw tego rodzaju rozegrała się w Krakowie w 1921 roku.

- wyznaje żona bigamisty. O podwójnym życiu męża dowiedziała się z listu teściowej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI