W ciszy i w ciemności

W ciszy i w ciemności - Michał Majchrzak | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Majchrzak
WYMIAR
3,61 MB
NAZWA PLIKU
W ciszy i w ciemności.pdf
ISBN
8889651199781

OPIS

Życie z Zespołem UsheraNigdy nie rezygnuj ze swoich marzeń, bez względu na to, jak nierealne się wydają.Wyobraź sobie, że ograniczenia ciała nie pozwalają ci na to, o czym marzysz. W przedszkolu, w szkole, na studiach masz ograniczone możliwości wchodzenia w relacje z ludźmi, a twoje dorosłe życie towarzyskie i zawodowe jest pełne ustępstw, na jakie musisz iść, aby normalnie funkcjonować… Uff, na szczęście mnie to nie dotyczy, możesz powiedzieć.Ale dotyczy wielu osób z niepełnosprawnościami, którzy, jak każdy, chcą żyć po swojemu, w pełni korzystając z dobrodziejstw współczesnego świata. Bohater książki, Michał, opisuje swoje życie jako osoba głuchoniewidoma, u której stwierdzono Zespół Ushera. Michał od dziecka ma głęboki niedosłuch, na dodatek powoli, lecz nieubłaganie, traci wzrok. Wspomina trudny czas swojego dorastania, dzieli się przemyśleniami i emocjami, opisuje swoją miłość do sportu i to, co dzięki niemu osiągnął. Jego niezwykła opowieść pełna jest wiary w lepsze jutro i walki o każdy dzień – w myśl zasady, że „chcieć znaczy móc”.

To książka, w której przeczytamy o trudach z nią związanych i o chęci korzystania z życia w pełni. W ciszy i w ciemności. Życie z Zespołem Ushera - Majchrzak Michał , tylko w empik.com: 30,00 zł .

Życie z Zespołem Ushera - Majchrzak Michał , tylko w empik.com: 30,00 zł . Przeczytaj recenzję W ciszy i w ciemności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI