Umykający całusek

Umykający całusek - David Melling | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Melling
WYMIAR
12,58 MB
NAZWA PLIKU
Umykający całusek.pdf
ISBN
6467641055305

OPIS

Pierwszy tom nowej kultowej trylogii twórcy serii o Misiu Tulisiu, którego kochają dzieci w 30 krajach!Król w pośpiechu przesyła synkowi całusa na dobranoc… ale nie trafia.Całusek wylatuje przez okno i umyka.Król rozkazuje odnaleźć całuska. Dzielny rycerz wyrusza więc ze swoim wiernym rumakiem w nieznane…Nie spodziewają się, ile przygód i niebezpieczeństw będą musieli pokonać. I jak wielka jest moc całuska.Pełna ciepła, humoru i przygód, cudownie ilustrowana opowieść o sile miłości.

Pierwszy tom nowej kultowej trylogii twórcy serii o Misiu Tulisiu, którego kochają dzieci w 30 krajach! Król w pośpiechu przesyła synkowi całusa na dobranoc, ale nie trafia. Umykający całusek to pierwszy tom historii rycerza i jego wiernego rumaka, którzy wśród przygód będą musieli pokonać wiele niebezpieczeństw i wypełnić rozkazy króla. Król zawsze się śpieszy i w pośpiechu posyła synkowi całusa, ale nie trafia.

ale nie trafia. Całusek wylatuje przez okno i umyka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI