Szepty przeszłości

Szepty przeszłości - Milena Breś | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Milena Breś
WYMIAR
6,18 MB
NAZWA PLIKU
Szepty przeszłości.pdf
ISBN
4130920656843

OPIS

Wzruszająca opowieść o walce z własnymi lękami i uzdrawiającej mocy przyjaźni.Kiedy nastoletnia Miriam po raz kolejny wszczyna awanturę w klubie, matka decyduje się na umieszczenie jej w szpitalu psychiatrycznym. Z koszmaru, jaki rozgrywa się za murami placówki, uwalnia dziewczynę dziadek, który zabiera wnuczkę do siebie. Starszy pan stawia jeden warunek – Miriam musi zacząć chodzić do szkoły. Dla nastolatki, która do tej pory uczyła się w domu, nie będzie to proste, ale tym razem nie ma wyboru. W przystosowaniu się do nowej rzeczywistości ma jej pomóc Piotrek, najprzystojniejszy chłopak w liceum.Czy mu się uda? Zadania z pewnością nie ułatwi fakt, że Miriam ma już przyjaciela, który... jest niewidzialny. A to tylko początek tajemnic, jakie skrywa w sobie nieszczęśliwa nastolatka...

Nie kupuj kota w worku! Książka Szepty przeszłości pochodzi z wydawnictwa Novae Res Wydawnictwo Innowacyjne. Autorem książki jest Milena Breś.

Przeczytaj opis książki "Szepty Przeszłości" a także poznaj jej ocenę. Sprawdź też koniecznie recenzję "Szepty Przeszłości". Zapoznaj się z książką „Szepty przeszłości": Wzruszająca opowieść o walce z własnymi lękami i uzdrawiającej mocy przyjaźni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI