Skrzypeczki płanetników

Skrzypeczki płanetników - Mariusz Obiedziński | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mariusz Obiedziński
WYMIAR
7,6 MB
NAZWA PLIKU
Skrzypeczki płanetników.pdf
ISBN
2967646242082

OPIS

Gdy rozniecisz w sobie iskrę, zapłonie ogień, który nigdy już nie zgaśnie.W przeddzień szesnastych urodzin Tomek otrzymuje od swojego dziadka niezwykły prezent – bardzo stare skrzypce. Nastolatek zauważa, że w instrumencie drzemie niezwykła moc: nawet delikatne poruszenie strun ma wpływ na zmianę pogody. Wkrótce do Tomka przybywają trzej płanetnicy – demony żyjące w chmurach, i domagają się zwrotu skrzypiec, twierdząc, że niegdyś należały do nich. Tomek nie chce się na to zgodzić. Wykonana przez niego kunsztowna improwizacja przywołuje potężną burzę i rzuca Tomka wraz z jego siostrą, Luizą, w wir czasu. Do jakiej odległej rzeczywistości trafią i czy będą potrafili stamtąd wrócić?

Ta Noc Kupały to będzie wyjątkowa noc dla dwojga rodzeństwa - Luizy i Tomka. Ta data jest wyjątkowa nie tylko dlatego, że obchodzą w ten dzień swoje urodziny, ale również z powodu niezwykłych prezentów podarowanych im przez dziadka.

lemonadestreet Przeczytane:2020-03-10, Ocena: 5, ... Skrzypeczki płanetników - opis produktu: Gdy rozniecisz w sobie iskrę, zapłonie ogień, który nigdy już nie zgaśnie. W przeddzień szesnastych urodzin Tomek otrzymuje od swojego dziadka niezwykły prezent - bardzo stare skrzypce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI