Radość i wyspa Hop-Siup

Radość i wyspa Hop-Siup - Wojciech Kołyszko | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Kołyszko
WYMIAR
5,62 MB
NAZWA PLIKU
Radość i wyspa Hop-Siup.pdf
ISBN
5699024258219

OPIS

Radość i wyspa Hop-Siup opowiada o tym, dlaczego radość jest w życiu koniecznie potrzebna i co nam grozi, gdy zaczynamy ją lekceważyć. Książka zawiera „Instrukcję obsługi radości”, w przystępny sposób przedstawiającą praktyczne sposoby radzenia sobie z tym uczuciem, a także wiele zabaw i ćwiczeń pomagających lepiej je poznać, również w kontekście innych emocji. Ta ostatnia część będzie przydatna zarówno dla rodziców, jak i osób pracujących z dziećmi. Kolejne bajki z serii przedstawiają złość, smutek, strach, zazdrość i wstyd. Warto zapoznać się również z nimi, gdyż wszystkie uczucia są ze sobą powiązane i tylko znajomość wszystkich pozwala nam korzystać w pełni z własnych możliwości.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Opis: Radość i wyspa Hop-Siup (wyd. 2020) - Kołyszko Wojciech, Tomaszewska Jovanka.

W naszej ofercie znajdziesz tysiące książek, e-booków, audiobooków, płyt z muzyką, filmów DVD i Blu-Ray, gry i zabawki oraz artykuły papiernicze. Radość i wyspa Hop-Siup . Wojciech Kołyszko, Jovanka Tomaszewska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI