Miśka i Józek. Niech wygra najlepszy

Miśka i Józek. Niech wygra najlepszy - Joanna Mikołajewicz | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Mikołajewicz
WYMIAR
9,81 MB
NAZWA PLIKU
Miśka i Józek. Niech wygra najlepszy.pdf
ISBN
7658271920785

OPIS

Dziewczyny kontra chłopaki – będzie się działo!Miśka to dziewczyna, która nie da sobie w kaszę dmuchać. Najlepiej z całej klasy wspina się po drzewach i uwielbia grać w piłkę. Józek od sportu woli literaturę – i nic dziwnego, w przyszłości bowiem chce zostać autorem znanych na całym świecie bestsellerów. Póki co w swoim dzienniku opisuje życie szkolne, a jest o czym pisać, bo w klasie 4b ciągle coś się dzieje. Choć Miśka i Józek różnią się od siebie jak ogień i woda, to mają jedną cechę wspólną: uwielbiają rywalizację i zrobią wszystko, aby wygrać. Tym bardziej, jeśli w konkursie ogłoszonym przez dyrektora Kukułkę czeka nagroda, która pozwoli im spełnić najskrytsze marzenia...Kto powiedział, że dziewczyny nie mają prawa do grania w piłkę, a chłopakom nie wypada piec lukrowanych babeczek? Ta pełna humoru, wciągająca opowieść udowadnia, że każdy może realizować swoje pasje!

Józek od sportu woli literaturę - i nic dziwnego, w przyszłości bowiem chce zostać autorem znanych na całym świecie bestsellerów. Ebook Miśka i Józek. Niech wygra najlepszy, Joanna Mikołajewicz.

Najlepiej z całej klasy wspina się po drzewach i uwielbia grać w piłkę. Józek od sportu woli literaturę - i nic dziwnego, w przyszłości bowiem chce zostać autorem znanych na całym świecie bestsellerów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI