Kuzynka Marie. Tom 2

Kuzynka Marie. Tom 2 - Agnieszka Janiszewska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Janiszewska
WYMIAR
12,96 MB
NAZWA PLIKU
Kuzynka Marie. Tom 2.pdf
ISBN
9553619123489

OPIS

Nie zawsze czas leczy rany – niekiedy zadaje kolejne.Wielka Wojna w Europie spowodowała, że to, co wcześniej spędzało sen z powiek Marie Boratyńskiej, nagle straciło na znaczeniu. Wszystkie rodzinne nieporozumienia, tęsknoty, uczucia zostały przyćmione przez dramatyczne wydarzenia związane z wojenną zawieruchą. Młoda kobieta rzuca się w wir pracy w szpitalu, gdzie dniem i nocą dogląda rannych, próbuje ulżyć w bólu konającym żołnierzom oraz pokonać własne, narastające z każdym dniem, zmęczenie. Wkrótce nadchodzi wiadomość z frontu, która przewartościuje całe jej dotychczasowe życie...

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Kuzynka Marie. Tom 2 Książka już od 17,30 zł - od 17,30 zł, porównanie cen w 20 sklepach.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

POWIĄZANE KSIĄŻKI