Kiedy mnie zobaczyłeś

Kiedy mnie zobaczyłeś - J.D. Russo | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
J.D. Russo
WYMIAR
5,9 MB
NAZWA PLIKU
Kiedy mnie zobaczyłeś.pdf
ISBN
4052803043581

OPIS

Kiedy oczami są uczucia, można zobaczyć niewidzialne.Chłopak Gabrysi ulega wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego traci wzrok. Dziewczyna musi zdecydować, czy zostać z próbującym odnaleźć się w nowej rzeczywistości Kubą, czy wyjechać do Paryża na miesięczny staż, o którym od dawna marzy. Nie chce zostawiać chłopaka w takiej chwili, ale wie też, że ta okazja już się nie powtórzy. Wtedy siostra bliźniaczka wpada na pewien pomysł…

Wszystko układa się znakomicie, gdy nagle na początku wakacji chłopak ... Kiedy oczami są uczucia, można zobaczyć niewidzialne. Chłopak Gabrysi ulega wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego traci wzrok.

Mimo że motyw zamiany ról nie jest żadnym novum, mimo że niektóre wydarzenia łatwo przewidzieć, to jednak czytało mi się ją bardzo ciekawie. Zwłaszcza, że ... Chłopak Gabrysi ulega wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego traci wzrok.

POWIĄZANE KSIĄŻKI