Jak schować Lwa w Święta

Jak schować Lwa w Święta - Helen Stephens | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Helen Stephens
WYMIAR
4,45 MB
NAZWA PLIKU
Jak schować Lwa w Święta.pdf
ISBN
3028604708786

OPIS

Ciepła i zabawna, bestsellerowa, nagradzana, wydana w 25 krajach seria o niezwykłej przyjaźni małej dziewczynki i jej bardzo dużego Lwa.NAJLEPSZA KSIĄŻKA 2018 ROKU WEDŁUG "TIMESA"Nadchodzi Gwiazdka. Malwinka wyjeżdża z rodzicami do cioci i dowiaduje się, że nie wolno zabrać Lwa do pociągu.Jak to? - przecież są nierozłączni. Czy Lew pozwoli, by Malwinka była smutna?Przeciwności trzeba pokonywać…Urocza, pełna niebywałych przygód podróż w śnieżnej, świątecznej atmosferze i wspólne - choć inne niż zaplanowane - rodzinne Boże Narodzenie.

To już czwarty w Amberku tom bestsellerowej serii, wydanej w 25 krajach, o niezwykłej przyjaźni małej dziewczynki i jej bardzo dużego Lwa. Dzieci uwielbiają tę serię, cieszą się, bawią i wzruszają na równi z rodzicami.

Kod producenta: 9788324171187. Stan produktu: nowy. JAK SCHOWAĆ LWA W ŚWIĘTA, HELEN STEPHENS w kategorii Bajki / Dla dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI