Degustator

Degustator - Marcin Walczak | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Walczak
WYMIAR
9,60 MB
NAZWA PLIKU
Degustator.pdf
ISBN
8146866095930

OPIS

Smak krwi bywa uzależniający. Odważysz się spróbować?Kiedy prokurator Artur Metz wszczyna śledztwo dotyczące oskórowanych zwłok młodej kobiety, znalezionych przy jednym z pleszewskich kościołów, nie wie jeszcze, że właśnie trafił w sam środek piekła. Trop prowadzi do katechety, który wiele lat temu, po zagadkowej śmierci nastolatki, zniknął z Polski. Wkrótce okaże się, że makabrycznych zbrodni, podczas których ofiary zostały pozbawione krwi, było znacznie więcej. Próbując znaleźć niewidoczną nić łączącą wszystkie morderstwa, prokurator Metz nieświadomie naraża nie tylko siebie, ale także swoich najbliższych. Sprawę dodatkowo utrudnia fakt, że w przestępstwa zamieszanych jest wielu wysoko postawionych urzędników państwowych i kościelnych. Tymczasem w okolicy dochodzi do kolejnych morderstw…

Powieść ta została określona, jako kryminał i moim zdaniem dobrze wpisuje się w ten gatunek. Jakie piwo wybrać? Porozmawiaj z wirtualnym kolegą od piwa - Degustatorem! Degustator poleci Ci najlepsze krafty. Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa degustator w słowniku online PONS! Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa. Degustator od kuchni, czyli... poznasz kulisy produkcji! Wspierając mnie taką kwotą otrzymasz wcześniejszy dostęp do krótkometrażowego filmu poświęconego kulisom powstawania serii "Degustator".

Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Degustator - Marcin Walczak - opis książki: Smak krwi bywa uzależniający. Odważysz się spróbować Kiedy prokurator Artur Metz wszczyna śledztwo dotyczące oskórowanych zwłok młodej kobiety, znalezionych przy jednym z pleszewskich kościołów, nie wie jeszcze, że właśnie trafił w sam środek piekła. Kultowa seria filmów sprzed dekady, która naśmiewa się z wszystkiego co złe. Degustatorzy podnoszą szklankę, nie zdejmując z niej szkła zegarkowego, i lekko ją przechylają; następnie w tej pozycji wykonują pełny obrót szklanki, tak aby wnętrze szklanki było w jak największym stopniu zwilżone.

POWIĄZANE KSIĄŻKI