Abrakazebra

Abrakazebra - Helen Docherty | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Helen Docherty
WYMIAR
12,4 MB
NAZWA PLIKU
Abrakazebra.pdf
ISBN
1818086346368

OPIS

W Ziewanicach, starej wiosce, dość sennej,dzieci nie miały do roboty nic specjalnego.Nie czekało ich nic nowego ani nic fajnego…Aż pewnego dnia zjawiła się tajemnicza Abrakazebra ze swoim Magicznym Przedstawieniem. Wszyscy byli zachwyceni... z wyjątkiem Kozła.Czy i on przekona się, że odrobina magii może ubarwić życie, a marzenia, wspólna radosna zabawa i przyjaźń są ważniejsze niż poczucie, że jest się najważniejszym?Cudownie oryginalna, pięknie rymowana i ilustrowana książka autorów bestsellerów wydanych w 20 krajach: Rycerz, który nie chciał walczyć,Bajkołapek na dobranoc.

Wysyłka w: od 2 do 14 dni roboczych. Cena: 26,80 z ł 26.80 ... „Abrakazebra" - premiera w wydawnictwie Amber Cudownie oryginalna, pięknie rymowana i ilustrowana książka autorów bestsellerów wydanych w 20 krajach: Rycerz, który nie chciał walczyć i Bajkołapek na dobranoc . W Ziewanicach, starej wiosce, dość sennej, dzieci nie miały do roboty nic specjalnego.

Czy i on przekona się, że odrobina magii może ubarwić życie, a marzenia, wspólna radosna zabawa i przyjaźń są ... Hurtownia podręczników i książek Ateneum. Internetowy system zamówień.

POWIĄZANE KSIĄŻKI