Wybrana przez bogów

Wybrana przez bogów - Magdalena Dzieżyk-Socha | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Dzieżyk-Socha
WYMIAR
12,9 MB
NAZWA PLIKU
Wybrana przez bogów.pdf
ISBN
2330213183609

OPIS

Kiedy bogowie wtrącają się do świata śmiertelników, może się to skończyć tylko wielką wojną... lub wielką miłością!Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to by było, gdyby bogowie istnieli naprawdę? Jak wyglądałoby nasze życie, gdyby to oni decydowali o jego biegu? Czy nadal mielibyśmy szansę, by zmienić swój los?Dziewiętnastoletnia Caro też się nigdy nad tym nie zastanawiała, aż do tego pamiętnego dnia, gdy na swojej drodze spotkała Nike, Nemezis i Zeusa. Od tego momentu jej głównym celem, między zajęciami na uczelni a prywatnym życiem, jest ratowanie przyjaciół przed tym, co nieuchronne. Obdarzona nadludzkimi mocami dziewczyna będzie musiała stoczyć niejedną walkę i odciąć się od wszystkich toksycznych relacji, które mogą przeszkodzić jej w zwycięstwie. Czy znajdzie się ktoś, kto pomoże jej w tym najtrudniejszym w życiu zadaniu?

Podejmuje działania, które mają uchronić jego rodzinę przed nadchodzącym kataklizmem. filmweb.pl „Noe: wybrany przez Boga" to film luźno interpretujący starotestamentową Księgę Rodzaju.

Książka Wybrana przez bogów liczy 184 stron. Jej wymiary to 121x195.

POWIĄZANE KSIĄŻKI