W pułapce myśli. Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem

W pułapce myśli. Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem - Steven C. Hayes | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Steven C. Hayes
WYMIAR
9,81 MB
NAZWA PLIKU
W pułapce myśli. Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem.pdf
ISBN
2863937983928

OPIS

Polskie wydanie światowego bestsellera literatury psychologicznej!Jedna z najlepszych książek samopomocowych ostatnich lat nareszcie ukazuje się w Polsce. Co czyni ją tak wyjątkową? Stanowi ona doskonałe połączenie wyników najnowszych badań z niezwykle skutecznymi i praktycznymi poradami do wykorzystania od zaraz. Tekst został napisany niezwykle przystępnym językiem, pozbawionym sztampowego żargonu psychologicznego, dzięki czemu czyta się go jednym tchem. Dlatego W pułapce myśli to nie tylko fascynujący przewodnik po ludzkim umyśle, ale przede wszystkim rewolucyjne narzędzie służące zmianie własnego życia.Autorzy proponują zupełnie nowe podejście do starych problemów natury psychicznej: depresji, lęku, stresu czy chronicznego bólu. Terapia ACT (terapia akceptacji i zaangażowania), na której założeniach opiera się książka, uczy, jak zamiast koncentrować się na bolesnych przeżyciach i toksycznych emocjach, być bardziej uważnym na bieżącą chwilę i skupić się na tym, co jest naprawdę ważne. To właśnie za sprawą uważności i akceptacji możemy podążać w wybranym kierunku i dokonywać odpowiednich wyborów.Dzięki książce czytelnicy:• przezwyciężą depresję i lęk,• przestaną negatywnie myśleć o sobie,• uporają się z bólem emocjonalnym,• nauczą się akceptować siebie i swoje uczucia.

Hayes to jeden z najwybitniejszych współczesnych psychologów. Jest profesorem na Wydziale Psychologii na Uniwersytecie Nevada. W pułapce myśli.

Autorzy: Steven Hayes Spencer Smith Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne Kategorie: Psychologia Typ: e-book Formaty: EPUB MOBI Ilość stron: 300 Cena książki papierowej: 39.90 zł W pułapce myśli. Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem - smyk.com.

POWIĄZANE KSIĄŻKI