Serce w kopercie

Serce w kopercie - Małgorzata Falkowska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Falkowska
WYMIAR
11,81 MB
NAZWA PLIKU
Serce w kopercie.pdf
ISBN
5381334180488

OPIS

Czy w ferworze świątecznych przygotowań jest czas na miłość? Poznajcie Natalię – studentkę, wegetariankę i przedsiębiorczą dziewczynę, która by zarobić na życie przerabia kupione w second handach ubrania. A do tego... nienawidzi świąt. Rezolutna dziewczyna poznaje w randkowej aplikacji Janka – miłośnika kebabu, choć tak naprawdę myśli o Tymku - przystojnym koledze ze studiów. Gdy pewnego dnia omyłkowo otrzymuje paczkę z dziwną przesyłką, postanawia na własną rękę odszukać jej odbiorcę. Przewrotna historia o tym, że czasami to co wydarza się „zamiast", jest zdecydowanie lepsze...

Obraz złożonej z matki, kopercie, serca - 109852528 Serce w kopercie (e-book) EPUB - książka elektroniczna w formacie EPUB, format polecany do e-czytników. EPUB to plik elektroniczny, który umożliwia: dostosowanie wielkości czcionki do potrzeb użytkownika, elastyczne dostosowanie treści do wielkości ekranu. Dyskusje o książce Serce w kopercie.

Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Serce w kopercie Małgorzata Falkowska. Skarpa Warszawska Serce w kopercie Małgorzata Falkowska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI