Powrót na Majorkę

Powrót na Majorkę - Anna Klara Majewska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Klara Majewska
WYMIAR
11,48 MB
NAZWA PLIKU
Powrót na Majorkę.pdf
ISBN
7628997011555

OPIS

Po kilku miesiącach sielankowego życia w Polsce u boku ukochanego Marka Magda zaczyna tęsknić za gorącymi plażami Majorki. Ivanka przeżywa problemy sercowe i potrzebuje pomocy przy prowadzeniu kawiarni, a kipiący hormonami Paco marzy o poznaniu seksownej Słowianki i zamierza znaleźć ją właśnie w Polsce. Magda rusza na pomoc majorkańskim przyjaciołom. Już pierwsze promienie słońca sprawiają, że wracają gorące wspomnienia, a pewien wyjątkowo pociągający blondyn sprawia, że odległa Warszawa, w której został Marek, wydaje się jeszcze bardziej szara i nudna…

Swoje dotychczasowe życie pakuje w kilka kartonów i wyjeżdża na Majorkę. Pomnik Fryderyka Chopina, Valldemossa (fot. Wikipedia) Chopin na Majorce jest postacią bardzo znaną.

Zapracowany narzeczony jej nie zauważa, a niezmordowana w narzekaniu matka doprowadza ją na skraj załamania nerwowego. Powrót na Majorkę . Królowa Zofia (z prawej) i Jolanta Kwaśniewska odsłaniają pomnik.

POWIĄZANE KSIĄŻKI