Oko Horusa

Oko Horusa - Jola Czemiel | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jola Czemiel
WYMIAR
12,66 MB
NAZWA PLIKU
Oko Horusa.pdf
ISBN
1904795004919

OPIS

Jeszcze nigdy marzenie o nieśmiertelności nie było tak bliskie spełnienia…Kiedy Hatszepsut, kobieta faraon, zbliża się do kresu życia, pozostawia po sobie przesłanie, spisane na papirusie przez jej architekta i kochanka Senenmuta. To właśnie ono jest kluczem do znalezienia odpowiedzi na pytanie: czy to możliwe, by człowiek stał się nieśmiertelny?Mijają wieki, a tajemnica Hatszepsut wciąż spędza sen z powiek zarówno naukowcom, jak i wielkim tego świata. Wkrótce do ich grona dołączy były najemnik Benedict Rutherford, obecnie właściciel biura detektywistycznego w Londynie. W jego ręce trafia zagadkowy wisior w kształcie oka, a przyjaciel zaprasza go do Egiptu na uroczyste otwarcie Świątyni Miliona Lat. Rutherford nie wie jeszcze, że właśnie został wplątany w wielką międzynarodową intrygę, która może doprowadzić do rozwiązania zagadki nieśmiertelności.

Oko Horusa to jeden z najskuteczniejszych symboli ochronnych, stosowany w staroegipskich sztukach uzdrawiania i energetycznej ochrony. Oko Horusa będzie działało negatywnie na życie Sophie877 gdy Ona poczuje się obserwowana. Sophie877, dar jasnego widzenia spraw powstaje w wyniku Twojego osobistego wysiłku zrozumienia zasad otaczającego świata.

Odkrycia archeologiczne wskazują, że pektorały z wizerunkiem Oka Horusa służyły jako amulety chroniące przed złem ... Oko Horusa chroni przed złym spojrzeniem, pomaga zachować zdrowie, odnowić siły witalne, wzmocnić siły twórcze, mobilizuje do aktywności, pomaga spojrzeć na wszystko z różnych punktów widzenia." Gdy tatuaż był robiony nie miałam pojęcia o jego znaczeniu.. Oko Horusa - opis produktu: Jeszcze nigdy marzenie o nieśmiertelności nie było tak bliskie spełnienia... Kiedy Hatszepsut, kobieta faraon, zbliża się do kresu życia, pozostawia po sobie przesłanie, spisane na papirusie przez jej architekta i kochanka Senenmuta. OKO HORUSA.

POWIĄZANE KSIĄŻKI