Moment, czyli po nitce do kłębka

Moment, czyli po nitce do kłębka - A.K. Sar | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
A.K. Sar
WYMIAR
9,21 MB
NAZWA PLIKU
Moment, czyli po nitce do kłębka.pdf
ISBN
5501703623548

OPIS

Jak bardzo jeden dzień może zmienić życie człowieka?Spełniający aspiracje swojej matki lekarz psychiatra, znudzony pokrętnymi tłumaczeniami pracownika szef, zawiedziona synem matka, niezadowolona z małżeństwa żona. Co łączy wszystkie te osoby? Ich losy ściśle wiążą się z losem bohatera tej książki, którego życie pewnego poranka wywraca się do góry nogami. Być może okaże się, że dosłownie kilka chwil, podczas których tracimy wewnętrzną równowagę, jest w stanie na zawsze przekreślić to, co budowaliśmy przez lata... Jak bardzo oczekiwania, osądy i decyzje innych osób wpływają na naszą codzienność? I czy da się nie zwariować w świecie pełnym powierzchownych opinii i krzywdzących stereotypów?

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Książka Moment czyli po nitce do kłębka pochodzi z wydawnictwa Novae Res Wydawnictwo Innowacyjne. Autorem książki jest A.

Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich. Nowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI