Moment, czyli po nitce do kłębka

Moment, czyli po nitce do kłębka - A.K. Sar | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
A.K. Sar
WYMIAR
3,51 MB
NAZWA PLIKU
Moment, czyli po nitce do kłębka.pdf
ISBN
6516239000290

OPIS

Jak bardzo jeden dzień może zmienić życie człowieka?Spełniający aspiracje swojej matki lekarz psychiatra, znudzony pokrętnymi tłumaczeniami pracownika szef, zawiedziona synem matka, niezadowolona z małżeństwa żona. Co łączy wszystkie te osoby? Ich losy ściśle wiążą się z losem bohatera tej książki, którego życie pewnego poranka wywraca się do góry nogami. Być może okaże się, że dosłownie kilka chwil, podczas których tracimy wewnętrzną równowagę, jest w stanie na zawsze przekreślić to, co budowaliśmy przez lata... Jak bardzo oczekiwania, osądy i decyzje innych osób wpływają na naszą codzienność? I czy da się nie zwariować w świecie pełnym powierzchownych opinii i krzywdzących stereotypów?

Co ... eBook Moment, czyli po nitce do kłębka mobi epub. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Wydawnictwo Novea Res po raz kolejny proponuje wiele nowych, interesujących tytułów: Zakochana w Barcelonie Anna Wawrykowicz - Są takie ☞ Ebook - epub, mobi.

Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Moment czyli po nitce do kłębka - A.K. Sar - opis książki: Jak bardzo jeden dzień może zmienić życie człowieka? Spełniający aspiracje swojej matki lekarz psychiatra, znudzony pokrętnymi tłumaczeniami pracownika szef, zawiedziona synem matka, niezadowolona z małżeństwa żona. Książka "Moment, czyli po nitce do kłębka" A.

POWIĄZANE KSIĄŻKI