Lee Schubienik

Lee Schubienik - Aleksandra Konefał | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Konefał
WYMIAR
11,18 MB
NAZWA PLIKU
Lee Schubienik.pdf
ISBN
4153667329250

OPIS

Czy na pewno wiesz, komu podajesz pomocną dłoń?Siedemnastoletnia Alicja, córka przedwcześnie owdowiałego barona von Tochka, zamieszkuje nawiedzaną przez duchy, gotycką rezydencje?, od kilku stuleci dumnie górującą? nad miasteczkiem Statton. Życie dziewczyny zamienia się w pasmo udręk, gdy ojciec decyduje się na odesłanie córki z liceum w Alton i zorganizowanie jej w domu prywatnych lekcji. Zrozpaczona dziewczyna, szukając zapomnienia w ciszy pobliskiego lasu, spotyka na swojej drodze tajemniczego mężczyznę, który... właśnie zamierza popełnić samobójstwo. Wkrótce potem Alicja zdaje sobie sprawę, że darzy niedoszłego wisielca wyjątkowo silnym uczuciem. Jednak jej nowy przyjaciel okazuje się jeszcze dziwniejszy niż okoliczności, w jakich się poznali…

Alicja to dziewczyna, która jest córką barona. Mieszka w wielkim domu w miejscu, który otoczony jest przez lasy i wzgórza, to miejsce ma swoją historię, która opowiadana jest z pokolenia na pokolenie. To co w "Lee Schubienik" od razu rzuca się w oczy, to styl autorki.

Udostępnij. Życie w liceum w Alton może nie należało dla Alicji do najlżejszych, ale przynajmniej mogła być między ludźmi, z dala od mrocznego zamku, w którym żyje jej ojciec, baron von Tochk.

POWIĄZANE KSIĄŻKI