Border Collie

Border Collie - Ewelina Budek | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewelina Budek
WYMIAR
3,20 MB
NAZWA PLIKU
Border Collie.pdf
ISBN
8947515864091

OPIS

Drugie wydanie monografii dotyczącej popularnych psów pasterskich border collie. Autorka bardzo szczegółowo przedstawia takie zagadnienia jak historia rasy, wzorzec, zakup psa, hodowla, żywienie, zdrowie i udział w wystawach. Całość bogato ilustrowana.

Ten piękny i mądry pies cieszy się dużym zainteresowaniem osób poszukujących swojego czworonożnego przyjaciela. Przed podjęciem decyzji o zakupie czy adopcji psa rasy Border Collie, warto jednak zapoznać się z… Na rynku dosłownie roi się od różnorodnych karm dla psów - czy to w postaci suchej, półwilgotnej czy mokrej.

newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. Border collie potrzebuje pana o spokojnym usposobieniu, który będzie w stanie żyć z nim w harmonii i potrafić się z nim porozumieć, gdyż w przeciwnym razie border łatwo wymknie się spod kontroli.

POWIĄZANE KSIĄŻKI