Aseksualność. Czwarta orientacja

Aseksualność. Czwarta orientacja - Anna Niemczyk | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Niemczyk
WYMIAR
3,6 MB
NAZWA PLIKU
Aseksualność. Czwarta orientacja.pdf
ISBN
6619929874063

OPIS

Czy możliwy jest szczęśliwy związek bez seksu? Czy da się żyć w sposób pełny, twórczy i wartościowy, nie ustanawiając erotyki jako priorytetu w hierarchii potrzeb? Odpowiedź brzmi: tak. Okazuje się, że kilkanaście procent populacji nie przepada za seksem w dużych dawkach – woli uprawiać go rzadziej, przy szczególnych okazjach. Są też tacy, którzy wcale nie odczuwają pożądania. Wielu z nich ukrywa przez lata swoją aseksualną orientację, wiodąc samotne życie lub wikłając się w skomplikowane relacje z ludźmi, którzy nie potrafią zrozumieć ich potrzeb. Nielicznym udaje się stworzyć szczęśliwe pary.Celem książki Anny Niemczyk jest uporządkowanie wiedzy dotyczącej zjawiska aseksualności oraz przedstawienie go z różnych perspektyw, między innymi twórców społeczności AVEN, aktywistów LGBTQIAP+, duchownych, niezależnych badaczy i ekspertów, a przede wszystkim głównych zainteresowanych – osób w spektrum aseksualności.

Inne z kolei mają silną awersję do aktywności seksualnych. Ich środowisko jest niezwykle heterogeniczne - aseksualność nie jest zjawiskiem jednorodnym. Zapoznaj się z książką „Aseksualność.

Cena 21.80 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI