Łączność bliskiego zasięgu na morzu

Łączność bliskiego zasięgu na morzu - Andrzej Pochodaj | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Pochodaj
WYMIAR
5,78 MB
NAZWA PLIKU
Łączność bliskiego zasięgu na morzu.pdf
ISBN
7651997733384

OPIS

Książka omawia skrótowo zasady łączności bliskiego zasięgu na morzu, w tym łączność rutynową i łączność w niebezpieczeństwie. Przedstawia schemat postępowania w niebezpieczeństwie, zasady używania radioboi ratunkowej EPIRB i transpondera radarowego SART. Zawiera też instrukcję obsługi stacji VHF DSC i omówienie systemu Navtex, podstawowego elementu rozpowszechniania informacji dotyczących bezpieczeństwa żeglugi.Niezbędnik żeglarza "Łączność bliskiego zasięgu na morzu" zawiera praktyczne informacje przydatne wszystkim, którzy posługują się środkami łączności na morzu.

ISBN: 978-83-7020-676-5. Książka omawia skrótowo zasady łączności bliskiego zasięgu na morzu, w tym łączność rutynową i łączność w niebezpieczeństwie. Książka omawia skrótowo zasady łączności bliskiego zasięgu na morzu, w tym łączność rutynową i łączność w niebezpieczeństwie.

Zobacz inne Pozostałe poradniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Łączność bliskiego zasięgu na morzu rok wydania: 2015, wydanie drugie ilość stron: 24 ISBN: 978-83-7020-575-1 oprawa: miękka Opis Książka omawia skrótowo zasady łączności bliskiego zasięgu na morzu, w tym łączność rutynową i łączność w niebezpieczeństwie. Łączność bliskiego zasięgu na morz. Autor: Andrzej Pochodaj.

POWIĄZANE KSIĄŻKI