Tajne akta Obozu Jupiter. Dziennik rekrutki

Tajne akta Obozu Jupiter. Dziennik rekrutki - Rick Riordan | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rick Riordan
WYMIAR
12,98 MB
NAZWA PLIKU
Tajne akta Obozu Jupiter. Dziennik rekrutki.pdf
ISBN
3517851365855

OPIS

Tajemnicze wypadki powodują chaos w Obozie Jupiter. Jeżeli Rzymianie szybko nie odkryją, kto lub co za wszystkim stoi, Dwunasty Legion może tego nie przetrwać.Czy winna jest Claudia, najnowsza rekrutka legionu? W końcu całe zamieszanie zaczęło się niedługo po jej przybyciu. Na dodatek jest prawnuczką Merkurego, boga kpiarzy i złodziei…Żeby odkryć, czy to sprawka Claudii, trzeba zagłębić się w lekturę jej osobistego dziennika, zbadać miejsca przestępstw – między innymi jadalnię, Koloseum i łaźnie – oraz zobaczyć na własne oczy dziwaczne wydarzenia w obozie. Może uda się przy tym odkryć sekret tak stary, że nawet Lary go nie znają… Sekret, w którym tkwi klucz do bezpieczeństwa Obozu Jupiter.

Jeżeli Rzymianie szybko nie odkryją, kto lub co za wszystkim stoi, Dwunasty Legion może tego nie przetrwać.Czy winna jest Claudia,... - ISBN: 978-83-6617-345-3 Tajne akta Obozu Jupiter.

Wydawnictwo: Galeria Książki . Liczba stron: 160.

POWIĄZANE KSIĄŻKI