Tajne akta Obozu Jupiter. Dziennik rekrutki

Tajne akta Obozu Jupiter. Dziennik rekrutki - Rick Riordan | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rick Riordan
WYMIAR
5,91 MB
NAZWA PLIKU
Tajne akta Obozu Jupiter. Dziennik rekrutki.pdf
ISBN
3106445609983

OPIS

Tajemnicze wypadki powodują chaos w Obozie Jupiter. Jeżeli Rzymianie szybko nie odkryją, kto lub co za wszystkim stoi, Dwunasty Legion może tego nie przetrwać.Czy winna jest Claudia, najnowsza rekrutka legionu? W końcu całe zamieszanie zaczęło się niedługo po jej przybyciu. Na dodatek jest prawnuczką Merkurego, boga kpiarzy i złodziei…Żeby odkryć, czy to sprawka Claudii, trzeba zagłębić się w lekturę jej osobistego dziennika, zbadać miejsca przestępstw – między innymi jadalnię, Koloseum i łaźnie – oraz zobaczyć na własne oczy dziwaczne wydarzenia w obozie. Może uda się przy tym odkryć sekret tak stary, że nawet Lary go nie znają… Sekret, w którym tkwi klucz do bezpieczeństwa Obozu Jupiter.

Choć to już prawdopodobnie ostatnie spotkanie z Riordanverse to po cichutku liczę, że jeszcze kiedyś się spotkam z ulubionymi herosami. Tajne akta Obozu Jupiter. Dziennik rekrutki.

Seria: Apollo i boskie próby. Autor: Riordan Rick.

POWIĄZANE KSIĄŻKI