Tajemnica zaginionych arbuzów. Frigiel i Fluffy. Tom 1

Tajemnica zaginionych arbuzów. Frigiel i Fluffy. Tom 1 - Frigiel Derrien | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Frigiel Derrien
WYMIAR
5,65 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica zaginionych arbuzów. Frigiel i Fluffy. Tom 1.pdf
ISBN
5293609674329

OPIS

Pierwszy komiks z Frigielem i Fluffym w rolach głównych. Frigiel i Fluffy to bohaterowie z uniwersum Minecrafta, którzy na YouTubie zyskali sobie miliony fanów! Znamy ich z powieści, teraz mamy okazję uczestniczyć w ich nowych przygodach, spisanych przez samego Frigiela we własnej osobie!Kto skradł cały transport arbuzów, na które tak czekał kupiec Korem? Frigiel i jego wierny towarzysz Fluffy udają się na wyprawę, towarzyszą im przyjaciele – Alice i Abel. Tak oto rozpoczyna się śledztwo w tej tajemniczej sprawie. Niebezpieczeństwo czyha ze wszystkich stron, a zombie nie śpią! Aby odkryć winnego, nasi bohaterowie muszą wykazać się odwagą i przemyślnością, a po drodze – uporać się ze straszliwymi kreaturami mroku.

... Napisz recenzję o produkcie: Tajemnica zaginionych arbuzów.

Frigiel i Fluffy to bohaterowie z uniwersum Minecrafta, którzy na YouTubie zyskali sobie miliony fanów! frigiel w internetowym sklepie Empik.com. Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy do salonów Empik w całej Polsce! Tajemnica zaginionych arbuzów Derrien Frigiel, Derrien Jean-Christophe Cena det.

POWIĄZANE KSIĄŻKI