Okrutnie piękny

Okrutnie piękny - Wojciech Nerkowski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Nerkowski
WYMIAR
6,10 MB
NAZWA PLIKU
Okrutnie piękny.pdf
ISBN
5458968421519

OPIS

Z ósmego piętra hotelu na Sri Lance wypada młody mężczyzna. Ginie na miejscu. Czy było to morderstwo, samobójstwo, a może tylko nieszczęśliwywypadek? To opowieść o pożądaniu i obsesji, emocjach tak silnych, że wypalają i niszczą tych, którymi zawładnęły, ale ranią i zatruwają także ich bliskich.

O tajemnicy piękna, które zachwyca, ale może też zaślepić i doprowadzić do zguby. Kiedy cała grupa wyjeżdża na egzotyczne wakacje, napięcie zaczyna rosnąć…. „Okrutnie piękny" to opowieść o pożądaniu i obsesji, o emocjach tak silnych, że niszczą tych, którymi zawładnęły, a także ranią ich bliskich.

Czy było to morderstwo, samobójstwo, a może tylko nieszczęśliwy wypadek? Okrutnie piękny? to elegancki dreszczowiec, który pochłania się jednym tchem. To opowieść o pożądaniu i obsesji, emocjach tak silnych, że wypalają i niszczą tych, którymi zawładnęły, ale ranią i zatruwają także ich bliskich.

POWIĄZANE KSIĄŻKI