Handlarz tlenem

Handlarz tlenem - Marcin Araszczuk | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Araszczuk
WYMIAR
10,6 MB
NAZWA PLIKU
Handlarz tlenem.pdf
ISBN
1106233394123

OPIS

Odetchnij pełną piersią. Być może robisz to po raz ostatni…Po wielu latach wyniszczania środowiska naturalnego Ziemia zamienia się w zatrutą przestrzeń pełną smogu, a tlen staje się najcenniejszym, reglamentowanym towarem. W tym świecie rodem z koszmaru Adam, właściciel firmy Oxygeniusz, próbuje stawić czoła otaczającej go rzeczywistości. Wie, że czasu zostało bardzo mało, a zasoby tlenu na farmach są na wyczerpaniu. Adam nie traci jednak nadziei na stworzenie lepszej przyszłości i wraz ze swoim uduchowionym przyjacielem Robertem postanawia udać się w podróż do wirtualnych światów, w których być może uda się znaleźć remedium na postępującą destrukcję.Jest jednak ktoś, kto bardzo pragnie pokrzyżować te ambitne plany i nie cofnie się przed niczym, by postawić na swoim...

Premiera "Handlarz tlenem" miała miejsce dnia 2020-02-26.Autorem jest Marcin Araszczuk. Oryginalnym językiem tej publikacji jest język polski..

Użytkownik nicollubin wgrał ten materiał 6 miesiące temu. Od tego czasu zobaczyło go już 3 osób, 3 z nich pobrało dokument.

POWIĄZANE KSIĄŻKI