Emocjonalny fast food

Emocjonalny fast food - Alan Wysocki | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alan Wysocki
WYMIAR
7,72 MB
NAZWA PLIKU
Emocjonalny fast food.pdf
ISBN
6764142613659

OPIS

Ile zaryzykujesz, by spełnić wszystkie swoje fantazje?Kiedy jesteś menadżerem w międzynarodowej korporacji i na co dzień obracasz się w typowo męskim środowisku, pojawienie się w twojej załodze seksownej, zgrabnej kobiety może zwiastować tylko jedno – poważne kłopoty. Przez pewien czas starasz się utrzymać na wodzy swoje fantazje, ale przecież doskonale wiesz, że zakazany owoc kusi najbardziej, a potrzeby ciała w końcu wezmą górę... Co się stanie, gdy z pozoru banalny korporacyjny romans okaże się najpikantniejszą przygodą twojego życia?„Emocjonalny fast food” to pełna rozbuchanej erotyki, bezpruderyjna historia pewnego uczucia, które zrodziło się z czystego zafascynowania intelektem drugiej osoby, a z czasem przerodziło się w burzliwy i pełen seksualnych uniesień romans.

eBook, multiformat: mobi, epub Emocjonalny fast food - mobi, epub pochodzi z wydawnictwa Novae Res Wydawnictwo Innowacyjne. Autorem książki jest Alan Wysocki. Kiedy jesteś menadżerem w międzynarodowej korporacji i na co dzień obracasz się w typowo męskim środowisku, pojawienie się w twojej załodze seksownej,... Księgarnia w Markach ponad 100 tysięcy produktów.

Recenzje. "Emocjonalny fast food" to historia uczucia rodzącego się pomiędzy pracownikami korporacji. Romans rozpoczyna się z zafascynowania intelektem, powoli przeradzając się w fizyczny aspekt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI