Ciemność zła

Ciemność zła - Dawid Waszak | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dawid Waszak
WYMIAR
3,50 MB
NAZWA PLIKU
Ciemność zła.pdf
ISBN
9940178779232

OPIS

Prawda ma to do siebie, że bywa niewygodna.Kacper Zborowski po powrocie do rodzinnego Jarocina zostaje uwikłany w morderstwo, którego nie popełnił. Wprawdzie sąd oczyścił go z zarzutów, ale to wcale nie oznacza, że w jego życiu w końcu zapanuje spokój. Wydarzenia z przeszłości nie dają o sobie zapomnieć, a Kacper zaczyna na własną rękę prowadzić śledztwo, próbując zdemaskować brudne sprawki burmistrza miasta i zrozumieć, jaką rolę w tym układzie odegrał przed laty jego ojciec. Rozdarty między spokojem i bezpieczeństwem bliskich a chęcią odkrycia prawdy i szukaniem sprawiedliwości, czuje, że pogrąża się w narastającym wokół niego mroku...

Codziennie bądź lepszy od siebie. Jeżeli ktoś jest lepszy od ciebie, to podważ jego wiarygodność ''.

Wprawdzie sąd oczyścił go z zarzutów, ale to wcale nie oznacza, że w jego życiu w końcu zapanuje spokój. Ciemność zła Dawid Waszak Wydawnictwo Novae Res „Ciemność zła" to trzecia część cyklu o Jarocinie. I choć nie czytałam pozostałych dwóch, nie miałam problemu z wciągnięciem się w wątek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI