Artystka

Artystka - Daniel Lachendro | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Daniel Lachendro
WYMIAR
7,17 MB
NAZWA PLIKU
Artystka.pdf
ISBN
4392255521285

OPIS

Tylko miłość wyzwoli cię od mroku, który w sobie nosisz.Znane powiedzenie głosi, że „co cię nie zabije, to cię wzmocni”. Jednak mieszkający w słonecznej Maladze Raul nie potrafi uwierzyć w te słowa. Młody mężczyzna wciąż boryka się z nawiedzającymi go wspomnieniami koszmarnego, wypełnionego przemocą dzieciństwa. Próbuje odnaleźć się w dorosłym życiu, w czym pomaga mu Alice, sąsiadka, z którą łączy go coś znacznie więcej niż przyjaźń. Wkrótce jednak dziewczyna postanawia rozpocząć nowy etap w swoim życiu i wyjeżdża na stałe do Tajlandii, zostawiając za sobą całą przeszłość, a Raul ponownie musi stawić czoła samotności. Czy uda mu się dostrzec, jak wiele stracił? Czy będzie miał drugą szansę na spełnienie marzeń o prawdziwej miłości?

Dynamiczna gra rpg fantasy. W styczniu 2020 roku, gdy wszyscy zaczęli słuchać jej hitu, utalentowana artystka zdobyła popularność. Jej utwór " Szampan " ma już ponad 54 miliony wyświetleń na samym YouTube.

bluecheckhomes.com. Artystka zdecydowała się podzielić znaleziskiem z internautami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI