Ziarno światła. Przebudzenie

Ziarno światła. Przebudzenie - Nikolas Razmuk | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nikolas Razmuk
WYMIAR
10,11 MB
NAZWA PLIKU
Ziarno światła. Przebudzenie.pdf
ISBN
9666238576696

OPIS

Czasem najcięższa walka czeka nas po wygraniu wojny.Ludzkość po raz trzeci doprowadziła do tragicznej w skutkach wojny światowej, dziesiątkując populację i niszcząc ekosystem Ziemi. Po kilku latach na umierającą planetę przybywają Strażnicy – zaawansowani technologicznie obcy, pragnący przejąć całkowitą kontrolę nad jej odbudową.W samym środku tych wydarzeń Posthumus Piąty – sierota wychowany przez Teotrytę – zmaga się z decyzjami przywódcy powstania. Pomóc mu mają pogrzebani głęboko pod ziemią wojownicy pochodzący z dawnych i zapomnianych epok.Uwikłany w sieć intryg bohater musi odnaleźć swój cel i stoczyć najważniejszą w życiu bitwę, a nowo poznane istoty wszystko komplikują. Podróż do gwiazd jest nieunikniona. Czym jest sławetne ziarno światła i jaką rolę odegra w tej historii? Kosmos kryje o wiele więcej tajemnic, niż Ci się wydaje...

Akcja dzieje się po Trzeciej, największej i niosącej największe zniszczenie Wojnie Światowej. Ziarno światła. Przebudzenie (Nikolas Razmuk).

Jej wymiary to 130x210. Oprawa jest miękka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI