zBLOKowane umysły

zBLOKowane umysły - Łukasz Misiura | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Łukasz Misiura
WYMIAR
6,82 MB
NAZWA PLIKU
zBLOKowane umysły.pdf
ISBN
3558702941284

OPIS

Życie w bloku – to nie bajka.Prawdziwe do bólu, bezkompromisowe historie kumpli z blokowiska, których codzienne życie toczy się w rytm obowiązujących zasad młodego pokolenia, wrzuconego w paszczę wszechobecnego konsumpcjonizmu.Pięciu ziomali: Oko, Biro, Syfer, Suwak i Gruber mają na osiedlu ulubioną ławkę – kultowe miejsce, gdzie spotykają się nie tylko na pogadankę o tym, jak było „w tyrce” i co wydarzyło się „na chacie”, lecz także rozmyślają o własnej egzystencji, zwłaszcza gdy akurat przypalili trawkę lub napili się browaru z osiedlowego sklepu.Choć mają swoje marzenia i przemyślenia, wydaje się, że brakuje im pomysłu na siebie, na wyrwanie się z szarego, ograniczonego własnym światopoglądem świata, w którym na dobre utknęli. Dekalog obowiązujący „na dzielni” to rzecz święta, a reszta jest marną namiastką tego, co pozostaje poza ich zasięgiem…

Kategoria: Literatura / Obyczajowa Literatura / Opowiadania ... €9.29 - Życie w bloku - to nie bajka. Prawdziwe do bólu, bezkompromisowe historie kumpli z blokowiska, których codzienne życie toczy się w rytm obowiązujących zasad młodego pokolenia, wrzuconego w Łukasz Misiura w swojej książce zBLOKowane umysły przedstawia historie, które rozgrywają się właśnie na jednym z tego typu osiedli.

Wydawca: Novae Res. Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny + czas dostawy. Życie w bloku - to nie bajka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI