Za dwie minuty wiosna

Za dwie minuty wiosna - Monika Zarzeczna | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Zarzeczna
WYMIAR
12,85 MB
NAZWA PLIKU
Za dwie minuty wiosna.pdf
ISBN
5770452341311

OPIS

Szczęście przychodzi do tych, którzy mają odwagę po nie sięgnąćPoznaj historię dzielnej Julii, która – pomimo przeciwności losu – odważnie kroczy przez życie. I będzie walczyć o swoje szczęście.Julia to marzycielka, która pragnie jedynie odrobiny spokoju. Jej kariera w rodzinnym miasteczku staje pod znakiem zapytania, kiedy spotyka swojego byłego partnera, Mariusza. Dziewczyna każdego dnia czeka na uśmiech od losu i podejmuje coraz to nowsze wyzwania, byleby wyrwać się z dręczącego ją poczucia tęsknoty za prawdziwą bliskością. Czy praca za granicą pozwoli jej wreszcie uporządkować swoje życie? I czy to ktoś inny nie jest wyczekiwaną miłością jej życia?„Za dwie minuty wiosna” Moniki Zarzecznej to nie tylko ciepła opowieść o dojrzewaniu sympatycznej, młodej dziewczyny. To również opis brutalnej rzeczywistości polskiej emigracji w Anglii, w której – jeżeli nie uda się spotkać empatycznych ludzi – jesteśmy skazani na samotność, walkę z własnymi problemami i samym sobą. Powieść Zarzecznej pokazuje z humorem i empatią losy zwykłej, ale za to jakże odważnej kobiety, którą czytelnik ma szansę bardzo szybko polubić.

Ciekawa książka o życiu na obczyźnie. Może niezbyt wciągająca, ale warto przeczytać.

Jej kariera w rodzinnym miasteczku staje pod znakiem zapytania, kiedy spotyka swojego byłego partnera, Mariusza ... „Za dwie minuty wiosna" Moniki Zarzecznej to nie tylko ciepła opowieść o dojrzewaniu sympatycznej, młodej dziewczyny. To również opis brutalnej rzeczywistości polskiej emigracji w Anglii, w której - jeżeli nie uda się spotkać empatycznych ludzi - jesteśmy skazani na samotność, walkę z własnymi problemami i samym sobą. Za dwie minuty wiosna Za dwie minuty wiosna MONIKA ZARZECZNA 0 ocen Wydawnictwo: Novae Res.

POWIĄZANE KSIĄŻKI