Za dwie minuty wiosna

Za dwie minuty wiosna - Monika Zarzeczna | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Zarzeczna
WYMIAR
7,54 MB
NAZWA PLIKU
Za dwie minuty wiosna.pdf
ISBN
6877521002356

OPIS

Szczęście przychodzi do tych, którzy mają odwagę po nie sięgnąćPoznaj historię dzielnej Julii, która – pomimo przeciwności losu – odważnie kroczy przez życie. I będzie walczyć o swoje szczęście.Julia to marzycielka, która pragnie jedynie odrobiny spokoju. Jej kariera w rodzinnym miasteczku staje pod znakiem zapytania, kiedy spotyka swojego byłego partnera, Mariusza. Dziewczyna każdego dnia czeka na uśmiech od losu i podejmuje coraz to nowsze wyzwania, byleby wyrwać się z dręczącego ją poczucia tęsknoty za prawdziwą bliskością. Czy praca za granicą pozwoli jej wreszcie uporządkować swoje życie? I czy to ktoś inny nie jest wyczekiwaną miłością jej życia?„Za dwie minuty wiosna” Moniki Zarzecznej to nie tylko ciepła opowieść o dojrzewaniu sympatycznej, młodej dziewczyny. To również opis brutalnej rzeczywistości polskiej emigracji w Anglii, w której – jeżeli nie uda się spotkać empatycznych ludzi – jesteśmy skazani na samotność, walkę z własnymi problemami i samym sobą. Powieść Zarzecznej pokazuje z humorem i empatią losy zwykłej, ale za to jakże odważnej kobiety, którą czytelnik ma szansę bardzo szybko polubić.

Główne wątki tej powieści to toksyczny związek, emigracja zarobkowa i przyjaźń damsko-męska. Julia jest raczej zadowolona ze swojego życia: skończyła studia, odbywa staż, mieszka w domu na wsi, pół roku temu rozstała się z narzeczonym, który nie był odpowiednią dla niej partią i niewiele miała z niego pożytku. Za dwie minuty wiosna Moniki Zarzecznej to nie tylko ciepła opowieść o dojrzewaniu sympatycznej, młodej dziewczyny.

Kobieta tkwiła w toksycznym związku, z którego niedawno się uwolniła. Niestety, po pewnym czasie dała kolejną szansę partnerowi i pod jego naciskiem przeprowadziła się do Anglii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI