W mojej krwi

W mojej krwi - Marek Szydlak | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Szydlak
WYMIAR
3,91 MB
NAZWA PLIKU
W mojej krwi.pdf
ISBN
9939418744317

OPIS

Miłość namalowana tęcząSzesnastoletni Bartek od dawna czuł, że jest inny niż jego rówieśnicy. W końcu przychodzi dzień, w którym uświadamia sobie, że przyczyną tej inności jest jego orientacja seksualna. Spodziewa się, że ani rodzina, ani koledzy nie zaakceptują tego, kim jest. Nie w wiosce, gdzie przecież wszyscy są „normalni”. Wie też, że niełatwo mu będzie znaleźć prawdziwą miłość, o której skrycie marzy. Czy warto jej poszukać na portalu randkowym dla gejów? A może lepiej zdać się na szczęśliwe zrządzenie losu? Ze swoich rozterek i nie zawsze pozytywnych doświadczeń może się zwierzyć tylko jednej osobie, dziewczynie, która też jest inna – nie z powodu swojej orientacji seksualnej, ale powierzchowności. Dzięki jej wsparciu Bartek wkrótce zrozumie, że warto walczyć o siebie i swoje szczęście, nawet gdy wydaje się, że na spełnienie marzeń nie ma najmniejszych szans...

coming outu. "W mojej krwi" to książka która jest debiutem. I jak dla mnie dość udanym.

Jej prostota sprawia, że jest to książka zdecydowanie do "przeżywania", zwłaszcza, że nie zabrakło tu nutki dramatyzmu - czyli czegoś co tygryski lubią najbardziej ;) Poruszyły mnie ... Debiutancka powieść Marka Szydlaka W MOJEJ KRWI to książka, która wpisuje się gładko w nurt typowych młodzieżówek, napisanych prostym językiem i bardzo łatwych w odbiorze, ale porusza też ważny i chyba wciąż drażliwy temat odmienności seksualnej i tzw. coming outu. "W mojej krwi" to książka która jest debiutem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI