Szlak Srebrnych Mgieł

Szlak Srebrnych Mgieł - Joanna Tekieli | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Tekieli
WYMIAR
12,86 MB
NAZWA PLIKU
Szlak Srebrnych Mgieł.pdf
ISBN
5177209435694

OPIS

Szlak Srebrnych Mgieł miał być wyprawą życia dla Beaty i Witka. Los chciał jednak inaczej, a z pięknych planów pozostały zgliszcza. Jej ukochany mąż Witek, druga połowa pomarańczy, ginie w wypadku samochodowym. Zostaje ból, pustka, samotność i tęsknota za ukochanym. Co noc Beata śni, że razem z mężem przemierzają urzekający Szlak Srebrnych Mgieł. Wreszcie kobieta podejmuje wyzwanie i wyrusza w podróż, by w rocznicę ślubu stanąć nad Kruczym Wąwozem. Czy starczy jej odwagi i determinacji, by osiągnąć cel? Czy na szlaku odnajdzie wewnętrzny spokój?Nie szukajcie Szlaku Srebrnych Mgieł na mapach, w przewodnikach i w internecie. Nie znajdziecie go tam. Każdy z nas ma swoją własną drogę. Przemierzamy ją przez całe życie i tylko od nas zależy, czy spotkamy na niej krystalicznie czyste jeziora, polany pełne kwiatów, srebrne mgły, zachwycające wschody i zachody słońca, konstelacje gwiazd i dzikie konie.Powodzenia na Szlaku Srebrnych Mgieł!

Co noc Beata śni, że razem z mężem przemierzają urzekający Szlak Srebrnych Mgieł. Szlak Srebrnych Mgieł audiobook | Joanna Tekieli | Storybox. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. > Obyczajowa, Romans, Erotyka > Obyczajowa > Szlak Srebrnych Mgieł.

To dobry czas, by wyruszyć - dosłownie lub w przenośni - na własny szlak. Szlak Srebrnych Mgieł miał być wyprawą życia dla Beaty i Witka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI