Szansa na start

Szansa na start - Daniel Zbiróg | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Daniel Zbiróg
WYMIAR
4,57 MB
NAZWA PLIKU
Szansa na start.pdf
ISBN
1224486294966

OPIS

Nigdy nie wahaj się sięgać po marzenia!Szesnastoletni Mike nie potrafi wyobrazić sobie życia bez muzyki. Jego rodzice jednak zupełnie nie podzielają jego pasji i starają się wybić mu z głowy marzenia o zostaniu wielką gwiazdą rocka. Na szczęście Mike może liczyć na wsparcie swojego najlepszego przyjaciela, Willa, który w dniu urodzin wręcza mu bilet na koncert ulubionego zespołu. Niezwykły zbieg okoliczności sprawi, że Mike zaprezentuje swój talent szerszej publiczności, a jego życie zacznie się zmieniać w zawrotnym tempie. Aby spełnić marzenia, będzie musiał dokonać trudnych wyborów i zawalczyć z przeciwnościami losu, które nagle zbiorą się nad nim niczym ciemne burzowe chmury. Czy wystarczy mu siły i determinacji, by osiągnąć to, czego zawsze tak bardzo pragnął?

W związku z pozytywnym wynikiem testu Klemensa Murańki na koronawirusa zostali wykluczeni z pierwszego. "Szansa na start" to debiut, niestety moim zdaniem niezbyt udany. Myślałam, że będzie to historia o marzeniach i o muzyce.

Jego rodzice jednak zupełnie nie podzielają jego pasji i starają się wybić mu z głowy marzenia o zostaniu wielką gwiazdą rocka. Na szczęście Mike może liczyć na wsparcie swojego najlepszego przyjaciela, Willa, który w ... Szesnastoletni Mike nie potrafi wyobrazić sobie życia bez muzyki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI