Suno. Historia niezwykłej przyjaźni

Suno. Historia niezwykłej przyjaźni - Lidia Wechterowicz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lidia Wechterowicz
WYMIAR
10,89 MB
NAZWA PLIKU
Suno. Historia niezwykłej przyjaźni.pdf
ISBN
8932632628159

OPIS

Zaczęły się wakacje, Nino spędza leniwy, upalny dzień samotnie w domu. Tęskni za mamą i za starszym bratem, który mimo obietnic nie mógł do niego przyjechać. Nagle na ścianę padają słoneczne promienie i w pokoju pojawia się jaguar Suno. Nino postanawia pokazać miasto swojemu nowemu przyjacielowi i wspólnie przeżywają niesamowity, pełen wrażeń dzień.Prawdziwie magiczna historia dla młodszych czytelników.

Nagle na ścianę padają słoneczne promienie i w pokoju pojawia ... Zaczęły się wakacje, Nino spędza leniwy, upalny dzień samotnie w domu. Tęskni za mamą i za starszym bratem, który mimo obietnic nie mógł do niego przyjechać.

To prawda, to opowieść zaskakująca i trochę chyba magiczna… choć nie do końca wiadomo, co tu jest magią, a co wydarzyło się naprawdę. Piękny a zarazem wzruszający film dokumentalny o niezwykłej przyjaźni- osieroconego słonika o imieniu Themba i baranka Alberta,dzięki któremu słonik nabrał .... Suno. Historia niezwykłej przyjaźni Zaczęły się wakacje, Nino spędza leniwy, upalny dzień samotnie w domu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI