Śnieżny miś

Śnieżny miś - Tony Mitton | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tony Mitton
WYMIAR
5,92 MB
NAZWA PLIKU
Śnieżny miś.pdf
ISBN
4784422245471

OPIS

Gdy zimno i ciemno na zewnątrz, najlepiej jest we własnym domu. A co jeżeli ktoś nie ma swojego miejsca na ziemi?W czasie śnieżnej zadymki mały Miś błąka się po lesie w poszukiwaniu domu. Dokąd ma pójść? Wszystkie ciepłe zakamarki są już zajęte i nie ma w nich miejsca dla misia, nawet malutkiego.Ta ponadczasowa opowieść o samotnym Misiu i dziewczynce, którzy odnajdują siebie, na pewno ogrzeje wasze serca nie tylko w zimowe dni.

Dokąd ma pójść? Wszystkie ciepłe zakamarki są już zajęte i nie ma w nich miejsca dla misia, nawet malutkiego. Śnieżny Miś Ta ponadczasowa opowieść o samotnym Misiu i dziewczynce, którzy odnajdują siebie, na pewno ogrzeje wasze serca nie tylko w zimowe dni. W czasie śnieżnej zadymki mały Miś błąka się po lesie w poszukiwaniu domu. Śnieżny miś (Tony Mitton).

Gdy zimno i ciemno na zewnątrz, najlepiej jest we własnym domu. A co jeżeli ktoś nie ma swojego miejsca na ziemi? W czasie śnieżnej zadymki mały Gdy zimno i ciemno na zewnątrz, najlepiej jest we własnym domu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI