O chłopcu, który zwariował

O chłopcu, który zwariował - Wiesław Jankowski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wiesław Jankowski
WYMIAR
10,84 MB
NAZWA PLIKU
O chłopcu, który zwariował.pdf
ISBN
4635053408738

OPIS

Czasem to nasi najbliżsi sprawiają, że życie staje się koszmarem.Jorgen – ośmioletni, rozbrykany chłopiec – wiedzie razem ze swoją babcią sielankowe życie na wsi. Staruszka robi wszystko, by jego dzieciństwo było wolne od wszelkich trosk i problemów. Wkrótce jednak okaże się, że to niemożliwe – kolega Jorgena umiera w wyniku nieszczęśliwego wypadku, a on sam wraz z babcią przeprowadza się do miasta, gdzie życie szykuje dla nich kolejne nieprzyjemne niespodzianki... W końcu przychodzi taki dzień, w którym Jorgen zostaje sam i musi zatroszczyć się o to, by przetrwać w nieznanym sobie otoczeniu, wśród ludzi, którzy uważają go za dziwaka.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! O chłopcu, który zwariował 2019 . Wiesław Jankowski ISBN:9788381476003 - Książki - Beletrystyka - Społeczno-obyczajowa.

Wiesław Jankowski ISBN:9788381476003 - Książki - Beletrystyka - Społeczno-obyczajowa. Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI