O chłopcu, który zwariował

O chłopcu, który zwariował - Wiesław Jankowski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wiesław Jankowski
WYMIAR
8,93 MB
NAZWA PLIKU
O chłopcu, który zwariował.pdf
ISBN
8729219146342

OPIS

Czasem to nasi najbliżsi sprawiają, że życie staje się koszmarem.Jorgen – ośmioletni, rozbrykany chłopiec – wiedzie razem ze swoją babcią sielankowe życie na wsi. Staruszka robi wszystko, by jego dzieciństwo było wolne od wszelkich trosk i problemów. Wkrótce jednak okaże się, że to niemożliwe – kolega Jorgena umiera w wyniku nieszczęśliwego wypadku, a on sam wraz z babcią przeprowadza się do miasta, gdzie życie szykuje dla nich kolejne nieprzyjemne niespodzianki... W końcu przychodzi taki dzień, w którym Jorgen zostaje sam i musi zatroszczyć się o to, by przetrwać w nieznanym sobie otoczeniu, wśród ludzi, którzy uważają go za dziwaka.

I przede wszystkim, co się z nami dzieje. Książka pozwala również się zastanowić nad właściwym kierunkiem naszego życia. Książka "o chłopcu który zwariował" - Wiesław Jankowski W książce autor przedstawia nieszczęśliwe losy ośmio letniego chłopca o imieniu Jorgen, który wraz z babcią mieszka na wsi.

Wydawca: Wydawnictwo Novae Res ... ☞ Ebook - epub, mobi. O chłopcu, który zwariował - Wiesław Jankowski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI