Nóżki śmierdziuszki

Nóżki śmierdziuszki Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
9,20 MB
NAZWA PLIKU
Nóżki śmierdziuszki.pdf
ISBN
1352894135639

OPIS

Coś czuć w powietrzu… i niekoniecznie jest to mięta przez rumianek.Dionizy i Dolores są w sobie zakochani. Urządzają miłe pikniki w parku, chodzą do kina i na plażę. Niestety los nie do końca jest im łaskawy: nogi jednego z nich naprawdę brzydko pachną. Powiedzmy szczerze: mają zabójczy zapaszek… i nic nie można na to poradzić! Nie pomaga ani mycie, ani spryskiwanie dezodorantem, ani posypywanie talkiem. Czy to oznacza koniec pięknej historii Dionizego i Dolores?

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Księgarnia Internetowa prowadzona przez lokalną księgarnię Makama Krapkowic. Wszystkie książki, gry, puzzle i pozostaly asortyment wystawiamy z dużymi rabatami.

Niestety los nie do końca jest im łaskawy: nogi jednego z nich naprawdę brzydko pachną. rodzice. maseczki ochronne; torby do wózków; poduszki dla kobiet w ciąży; ułatwiacze życia; poduszki i akcesoria do karmienia; ksiażki dla rodziców Nóżki śmierdziuszki (Margie Palatini).

POWIĄZANE KSIĄŻKI