Mord

Mord - Jan Rychner | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jan Rychner
WYMIAR
12,1 MB
NAZWA PLIKU
Mord.pdf
ISBN
9580105834455

OPIS

Frapujący kryminał z warszawską Pragą lat 80. w tle.Warszawa lat osiemdziesiątych. Stare kamienice, zaniedbane podwórka, ciemne interesy. Półświatek praskich cwaniaków, pijaczków i handlarzy. Wciąż obecny na pobliskim bazarze klimat przedwojennej stolicy. Zwyczajni ludzie – zapracowane kelnerki, kasjerki, kierownicy, dozorcy, sutenerzy, handlarze, pracownicy budowy...Szary dzień, jesienny chłód, październikowa mgła. Z tej dobrze znanej, nieśpiesznej codzienności, mieszkańców Pragi wytrąca informacja o krwawej zbrodni popełnionej w jednej popularnych, lokalnych restauracji. Inspektor Rawicz i kapitan Kozub wkrótce rozpoczynają śledztwo. Wiele wskazuje na to, że głównym motywem bestialskich zbrodni popełnionych na kobietach jest zemsta... Czy organom ścigania i wymiarowi sprawiedliwości uda się ustalić sprawców i przywrócić poczucie bezpieczeństwa wśród obywateli?

Zabito 7 tysięcy Pomorzan Jan Gołębiowski o mordzie w Rakowiskach: młodzi mogli chcieć dać się złapać 2011 Klub MOrd - Polskie filmy kryminalne i sensacyjne - Filmy PRL - Powered by WordPress | Compare online movie rentals at iDVDRentals.com and get free trials from Netflix To był ostatni mord rytualny, do którego doszło w granicach Polski. Do zdarzenia doszło w 1999 roku.

Egzaminy odbywają się natomiast w przedziale czasowym 7.30 do 14.00 we wszystkich kategoriach: A, A1, A2, AM, Mordy - miasto w woj. mazowieckim, w powiecie siedleckim, położone 19 km na północny wschód od Siedlec, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Mordy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI