Dziewczyna z pustego pokoju

Dziewczyna z pustego pokoju - Kamil Szczygieł | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kamil Szczygieł
WYMIAR
6,23 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyna z pustego pokoju.pdf
ISBN
5911057486592

OPIS

W każdym miasteczku kryją się tajemnice, o których lepiej nie wiedzieć.Spokój mieszkańców miasteczka Ginger zakłóca seria tajemniczych wydarzeń. Najpierw w wypadku samochodowym ginie małżeństwo, a ich syn znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Trzy miesiące później w wyniku podobnej kolizji w śpiączkę zapada pani Rosename i nikt nie potrafi wyjaśnić, co stało się z jej 14-letnią córką. Chcąc odnaleźć dziewczynę, doświadczony detektyw Eric Rey i starszy posterunkowy Brendan Willy rozpoczynają śledztwo, w wyniku którego wkrótce docierają do skrzętnie skrywanych przez lata tajemnic hrabstwa. Kto jest w tej historii przyjacielem, a kto wrogiem? Komu należy zaufać, żeby poznać prawdę?

Trudno było mi zapamiętać nazwiska ich wszystkich, zwłaszcza, że pod koniec powieści akcja mocno przyspiesza, pojawia się jeszcze więcej postaci i niełatwo było mi nadążyć za tym wszystkim, co się działo. Dziewczyna z pustego pokoju od Kamil Szczygieł możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).

Przeczytaj recenzję Dziewczyna z pustego pokoju. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Dziewczyna z pustego pokoju już od 16,25 zł - od 16,25 zł, porównanie cen w 22 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI