Zakon

Zakon - Daniel Silva | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Daniel Silva
WYMIAR
3,78 MB
NAZWA PLIKU
Zakon.pdf
ISBN
6666511124378

OPIS

Powieść o przyjaźni i wierze w niebezpiecznym i niepewnym świecieGabriel Allon spędza w Wenecji rodzinne wakacje, kiedy dowiaduje się o śmierci przyjaciela – papieża Pawła VII. Jako oficjalną przyczynę zgonu podano atak serca, lecz sekretarz osobisty Ojca Świętego nie wierzy w tę wersję. Wtajemnicza Allona w swoje podejrzenia i powiadamia go o niepokojących okolicznościach, jakie towarzyszyły śmierci Pawła VII. Przekazuje mu również zaadresowany do Gabriela list, w którym papież pisze o księdze, na jaką natrafił, zgłębiając watykańskie archiwa, a która może stać się niebezpiecznym narzędziem w rękach przeciwników Kościoła katolickiego. Czy zatem ktoś przyczynił się do śmierci papieża?Spośród podejrzanych na pierwszy plan wysuwa się Zakon Świętej Heleny – mroczna społeczność katolicka, powiązana z europejską skrajną prawicą. Jak się okazuje, Zakon planuje przejąć kontrolę nad papiestwem.Czy tak silnego wroga można pokonać?

! Strona internetowa Konferencji Wyższych Przełożonych Żeńskich Zgromadzeń Zakonnych ! Zakony w Polsce, adresy, rekolekcje, powołanie. Wyszukano [72] ALBERTYNI - zakony męskie Zgromadzenie Braci Albertynów Trzeciego Zakonu Regularnego św.Franciszka Serafickiego Posługującego Ubogim (Aib.) Zakon został założony 15 sierpnia 1534 roku przez Ignacego Loyolę , gdzie wraz z grupą studentów z Sorbony na wzgórzu Montmartre w kaplicy św.

Volume 90%. Press shift question mark to access a list of keyboard shortcuts.

POWIĄZANE KSIĄŻKI