W krainie Absurdii

W krainie Absurdii - Chris Riddell | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Chris Riddell
WYMIAR
5,96 MB
NAZWA PLIKU
W krainie Absurdii.pdf
ISBN
2589837664048

OPIS

Poznajcie niezwykłą krainę, gdzie wszystko jest na opak.Witajcie w Krainie Absurdii – świecie dziwnym i wspaniałym. Gdzie nic nie jest tym, czym się wydaje. Drzewa są tu ptakami, drzewami zaś parasole. Na niebie zaś roi się od chrapiących ryb. Pewien mały chłopczyk budzi się i prosto spod kołdry, trafia do niesamowitej krainy, gdzie czeka go spotkanie z Potworem z Szafy, smokiem i niezwykła przygodą.

W krainie Absurdii od wydawnictwa Wielka Litera. Plik w krainie absurdii.zip na koncie użytkownika facetodc • Data dodania: 11 sie 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb. W Krainie Absurdii Zobacz jaką propozycję mamy dla Twojego dziecka na dzisiaj - TUTAJ W Krainie Absurdii, czyta Donata Hedrych. Posłuchaj bajki - TUTAJ.

Drzewa są tu ptakami, drzewami zaś parasole. Na niebie zaś roi się od chrapiących ryb. W krainie Absurdii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI