Ścigana

Ścigana - Tess Gerritsen | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tess Gerritsen
WYMIAR
9,18 MB
NAZWA PLIKU
Ścigana.pdf
ISBN
1258241631598

OPIS

Clea nie jest grzeczną dziewczynką. Od dziecka uczyła się złodziejskiego fachu, dwa razy trafiła za kratki. Teraz postanawia rozpocząć nowe, uczciwe życie, ale wplątuje się w groźną międzynarodową aferę. Policja nie wierzy w jej wersję wydarzeń, a dla przestępców jest niewygodnym świadkiem. Musi zdobyć dowody swojej niewinności, dlatego włamuje się do posiadłości jednego z podejrzanych. Na miejscu zaskakuje ją… inny włamywacz. Złodziej, zabójca czy niespodziewany sprzymierzeniec?

Andrew Davisa . Film jest remakiem serialu telewizyjnego pod tym samym tytułem sieci ABC , emitowanego w USA w latach 1963 - 1967 , bardzo popularnego także w Polsce w latach 60. KUP «Ścigana (2011)» [DVD] Reżyser: Steven Soderbergh ★ Niska cena tylko: 39.99 ★ Zamów już dziś - Natychmiastowa wysyłka ★ 30 dni na zwrot ★. Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Ścigana.Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. Ścigana.

Potwierdź swoją osobowość przed wyświetleniem tego dokumentu. Użytkownik vinylo wgrał ten materiał 3 lata temu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI