Pozory mylą

Pozory mylą - Diana Palmer | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Diana Palmer
WYMIAR
11,86 MB
NAZWA PLIKU
Pozory mylą.pdf
ISBN
7088731938061

OPIS

Cort Grier nie jest zwyczajnym ranczerem. Mimo pokaźnej fortuny nadal pracuje fizycznie na farmie, czego nie można powiedzieć o jego świeżo upieczonej nieznośnej sąsiadce, Minie Michales. Zapalczywa, śliczna Mina budzi w nim mieszane uczucia – drażni go, lecz zarazem zachwyca, rozbudzając w nim emocje, które jak sądził dawno już pogrzebał. Cort wie jednak, że zakochując się w dziewczynie z miasta, może się sparzyć...Mina, autorka bestsellerowych powieści, nie spodziewała się, że los postawi na jej drodze mężczyznę w rodzaju tych, o których sama pisze. Zabójczo przystojny i męski Cort wydaje się postacią rodem z książki – jest uparty i mrukliwy jak typowy kowboj, i zawzięcie broni dostępu do swojego serca…

you shouldn't judge a book by its cover. don't judge a book by its cover.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii ogłoszeni zostaną 6 grudnia br. podczas gali, która odbędzie się w warszawskim hotelu Marriott. ALBUM JODA - ORIENTORIENT DOSTĘPNY W SKLEPACH I NA PLATFORMACH CYFROWYCH!http://www.borshop.pl/http://www.borshop.pl/joda-orientorient-1Joda - Pozory Mylą (f... „Pozory mylą" _____ Książka, w kowbojskim klimacie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI