Pozory mylą

Pozory mylą - Diana Palmer | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Diana Palmer
WYMIAR
12,73 MB
NAZWA PLIKU
Pozory mylą.pdf
ISBN
7679095829017

OPIS

Cort Grier nie jest zwyczajnym ranczerem. Mimo pokaźnej fortuny nadal pracuje fizycznie na farmie, czego nie można powiedzieć o jego świeżo upieczonej nieznośnej sąsiadce, Minie Michales. Zapalczywa, śliczna Mina budzi w nim mieszane uczucia – drażni go, lecz zarazem zachwyca, rozbudzając w nim emocje, które jak sądził dawno już pogrzebał. Cort wie jednak, że zakochując się w dziewczynie z miasta, może się sparzyć...Mina, autorka bestsellerowych powieści, nie spodziewała się, że los postawi na jej drodze mężczyznę w rodzaju tych, o których sama pisze. Zabójczo przystojny i męski Cort wydaje się postacią rodem z książki – jest uparty i mrukliwy jak typowy kowboj, i zawzięcie broni dostępu do swojego serca…

a później zaczął się mylić. Druga połowa widziała tego samego studenta, który zaczął od błędów, a pod koniec większość zadań rozwiązał poprawnie.

Książka staje się hitem i wydawca prosi autora o publiczną ... Diana Palmer - Wyoming Men - 09 - Pozory mylą (pdf) - plik 'wyoming men > grudzien 2020'. Inne dokumenty: wyoming men, grudzien 2020, EBooki, monholeta Pozory mylą - opis produktu: Ryzykowna miłość i mroczne tajemnice we wciągającym romansie Sandry Brown.

POWIĄZANE KSIĄŻKI