Mona

Mona - Bianca Bellová | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bianca Bellová
WYMIAR
4,21 MB
NAZWA PLIKU
Mona.pdf
ISBN
6460053677566

OPIS

Mona.Dziewczynka zajadająca się malinowymi makaronikami. Przyjaciółka wołu o imieniu Mun. Dojrzała kobieta, która nie chce chować włosów pod chustą. Matka syna, który z nią nie rozmawia. Żona męża, który jej nie dotyka. Pielęgniarka w szpitalu powoli pożeranym przez rozrastającą się dżunglę.Kiedy na jej oddział trafia ciężko ranny Adam, Mona robi wszystko, by chłopak przeżył. A w niej samej wybucha żądza i pragnienie zmiany. Tylko czy można uciec od zniewalających zasad, przeszłości, siebie?Po międzynarodowym sukcesie Jeziora Bianca Bellová powraca z nową powieścią, by znów umiejscowić swoich bohaterów w niedookreślonym czasie i przestrzeni, w świecie tajemniczym, nienazwanym, choć nasuwającym wiele realnych skojarzeń.Czeska autorka w typowym dla siebie surowym stylu tka poruszającą, uniwersalną opowieść o silnych emocjach wplątanych w sztywne nakazy.

Mona was a relatively popular given name in the United States in the 1930s, 1950s and 1960s. The highest ranking it ever reached in the US was #230, in 1950. źródła: Hasło zaimportowane automatycznie - nie zostało zweryfikowane w papierowych słownikach lub wiarygodnych słownikach online.

System Irma. Podświetlenie brył zewnętrzne i wewnętrzne, system cichego domyku przy szufladach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI