Mona

Mona - Bianca Bellová | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bianca Bellová
WYMIAR
11,37 MB
NAZWA PLIKU
Mona.pdf
ISBN
4541397212950

OPIS

Mona.Dziewczynka zajadająca się malinowymi makaronikami. Przyjaciółka wołu o imieniu Mun. Dojrzała kobieta, która nie chce chować włosów pod chustą. Matka syna, który z nią nie rozmawia. Żona męża, który jej nie dotyka. Pielęgniarka w szpitalu powoli pożeranym przez rozrastającą się dżunglę.Kiedy na jej oddział trafia ciężko ranny Adam, Mona robi wszystko, by chłopak przeżył. A w niej samej wybucha żądza i pragnienie zmiany. Tylko czy można uciec od zniewalających zasad, przeszłości, siebie?Po międzynarodowym sukcesie Jeziora Bianca Bellová powraca z nową powieścią, by znów umiejscowić swoich bohaterów w niedookreślonym czasie i przestrzeni, w świecie tajemniczym, nienazwanym, choć nasuwającym wiele realnych skojarzeń.Czeska autorka w typowym dla siebie surowym stylu tka poruszającą, uniwersalną opowieść o silnych emocjach wplątanych w sztywne nakazy.

19 lutego o 10:34 · Kraków, województwo małopolskie, Polska ·. Koloryzacja blond uważana jest za najtrudniejszą i wymagającą największego doświadczenia we fryzjerstwie.

It runs on Immunity Debugger and WinDBG, and requires python 2.7. MONA. 48,221 likes · 41 talking about this.

POWIĄZANE KSIĄŻKI