Mężczyźni w potrzasku

Mężczyźni w potrzasku - Kazimierz Kyrcz Jr. | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kazimierz Kyrcz Jr.
WYMIAR
9,50 MB
NAZWA PLIKU
Mężczyźni w potrzasku.pdf
ISBN
6569839671570

OPIS

Bednarski awansuje na nadkomisarza, ale jego radość trwa krótko. W uznaniu zasług zostaje szefem krakowskiego Archiwum X. Wspierany przez niezbyt według niego rozgarniętych policjantów musi teraz zająć się wyjaśnianiem nierozwiązanych, zadawnionych spraw. Jedną z nich, z pozoru błahą, jest samobójstwo młodego chłopaka, którego rodzice nie wierzą, by zginął z własnej ręki. Dokonane przez Bednarskiego i jego ludzi ustalenia nikogo jednak nie uszczęśliwią. Prawda i fałsz jak zwykle przenikają się w różnych aspektach codzienności.

W uznaniu zasług zostaje szefem krakowskiego Archiwum X. Wspierany przez niezbyt według niego rozgarniętych policjantów musi teraz zająć się wyjaśnianiem nierozwiązanych, zadawnionych spraw. Szanowny kliencie używamy cookies w celu świadczenia usług.

Autor: Kazimierz Kyrcz Jr. Kategorie: Książki / kryminał i sensacja / krymina ... Mężczyźni w potrzasku 2020 wydanie 1 .

POWIĄZANE KSIĄŻKI