Księga magii praktycznej

Księga magii praktycznej - Brittany Nightshade | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Brittany Nightshade
WYMIAR
9,12 MB
NAZWA PLIKU
Księga magii praktycznej.pdf
ISBN
8463279222588

OPIS

Rytuały i zaklęcia z Księgi Ceni do skutecznej ochrony i osiągania swoich celówCzy współczesna magia praktyczna może być tak prosta jak zapalenie świecy lub kadzidła? Tak! Z Księgą Cieni tej doświadczonej czarownicy przekonasz się, jak możesz wykorzystać te pradawne tradycje we współczesnym życiu do osiągnięcia swoich celów. Z pomocą Autorki przygotujesz napój lub rytuał ochronny, kąpiel z afrodyzjakiem, rzucisz zaklęcie miłosne. W książce znajdziesz opis praktyk uzdrawiających nie tylko z choroby, ale również relacje z bliskimi. To nieprawda, że magię mogą praktykować tylko wtajemniczone osoby, posiadające odpowiedni dar. Z zaklęć i rytuałów przygotowanych przez Autorkę z łatwością mogą skorzystać także początkujący. Magia praktyczna do wykorzystania każdego dnia.

Indeks: 010011567. Autor: Brittany Nightshade Wydawnictwo: Studio Astropsychologii.

Rytuały i zaklęcia z Księgi Ceni do skutecznej ochrony i osiągania swoich celów. Księga magii praktycznej. Rytuały i zaklęcia z Księgi Ceni do skutecznej ochrony i osiągania swoich celów - Brittany Nightshade już od 21,74 zł - od 21,74 zł, porównanie cen w 27 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI