Księga magii praktycznej

Księga magii praktycznej - Brittany Nightshade | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Brittany Nightshade
WYMIAR
12,50 MB
NAZWA PLIKU
Księga magii praktycznej.pdf
ISBN
6175975313830

OPIS

Rytuały i zaklęcia z Księgi Ceni do skutecznej ochrony i osiągania swoich celówCzy współczesna magia praktyczna może być tak prosta jak zapalenie świecy lub kadzidła? Tak! Z Księgą Cieni tej doświadczonej czarownicy przekonasz się, jak możesz wykorzystać te pradawne tradycje we współczesnym życiu do osiągnięcia swoich celów. Z pomocą Autorki przygotujesz napój lub rytuał ochronny, kąpiel z afrodyzjakiem, rzucisz zaklęcie miłosne. W książce znajdziesz opis praktyk uzdrawiających nie tylko z choroby, ale również relacje z bliskimi. To nieprawda, że magię mogą praktykować tylko wtajemniczone osoby, posiadające odpowiedni dar. Z zaklęć i rytuałów przygotowanych przez Autorkę z łatwością mogą skorzystać także początkujący. Magia praktyczna do wykorzystania każdego dnia.

Indeks 880103715. 33,44 z ... Księga magii na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Autor: Nightshade Brittany, wydawnictwo: Studio Astropsychologii. Z Księgą Cieni tej doświadczonej czarownicy przekonasz się, jak możesz wykorzysta Księga magii praktycznej - Brittany Nightshade - Książka w SwiatKsiazki.pl Wygląda na to, że JavaScript jest wyłączony w twojej przeglądarce. Księga Trzecia zawiera wiele symboli, przy pomocy, których można przeprowadzić różne operacje magiczne. Księga ta to ważna pozycja dla zainteresowanych praktycznym zastosowaniem magii tak w wiekach minionych, jak i dziś... Księga magii praktycznej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI